Proč Costa Blanca a Dénia ?


Když jsme se náhodou seznámili s čechošvýcary, kteří objevili krásy města Dénia a jejího okolí již v 70 letech nevěděli jsme o tomto místě vůbec nic. Stačily nám ale dvě výpravy do Dénie abychom zapomněli na ostatní navštívená místa ve Španělsku a věděli, že právě zde začneme nový život.

V současné době žijeme trvale v oblasti Dénia, kde také provozujeme rodinný hotel Casa Felizia.
Více informací a zajímavostí o životě na pobřeží Costa Blanca si můžete přečíst na našem blogu.

Blog

Pozitivní ohlasy a kladné recenze našich hotelových hostů, kterým jsme předáním zkušeností, informací a užitečných kontaktů pomohli k nalezení svého nového domova ve Španělsku nás inspirovali ke sjednocení této zpočátku náhodné činnosti do projektu Costa reality.

Změnit život k lepšímu je cílem asi každého z nás. Provézt takovou změnu nemusí být tak těžké jak se na první pohled zdá. Naše služby vám nabízíme proto, aby jste měli tuto cestu jednodušší.

Naše začátky ve Španělsku nebyly jednoduché. Přišli jsme do cizí země bez jazykových znalostí, nikoho jsme zde neznali a postavili se těžkému úkolu zrekonstruovat zakoupený dům a přeměnit jej na rodinný hotel. I když jsme se od té doby mnohému naučili, nadále získáváme zkušenosti a každým dnem se učíme novým věcem.

Jaký je náš život na pobřeží

I když se náš každodenní život na pobřeží Costa Blanca liší od představ turistů, které pravidelně potkáváme, jsme s životem zde velmi spokojeni. Nejsme sice každodenními návštěvníky pláží a neužíváme si každý den vodní sporty, protože nám to nedovolí pracovní povinnosti, ale vnímáme mnoho pozitivních odlišností od našeho předchozího života.

Ať už se jedná o příjemně poklidné životní tempo, stále modrou oblohu nebo kvalitní a vynikající gastronomii, žít zde nás baví a nepřestává překvapovat svou krásou.
Běžné a všední setkávání s místním obyvatelstvem nás vždy nabíjí pozitivní energií, protože lidé zde jsou velmi milí a přátelští a velmi rádi se seznamují a zajímají o druhé.

Z celého srdce vám rádi přiblížíme podmínky života na pobřeží Costa Blanca a také vás velice rádi přivítáme v našem rodinném hotelu Casa Felizia. Těšíme se na brzkou shledanou, Marian a Pavla

kola2016

Hotel Casa Felizia